zde se nacházíte:
Úvod

Více o TipHoliday.cz

Možná se ti zdá, že odcestovat do neznámé země sám a na vlastní pěst, je těžké. Přijde ti, že se nebudeš mít o koho opřít a že máš třeba jazykovou bariéru? To všechno se dá hravě zvládnout díky nám. Dokážeme připravit dokonalý balíček plný užitečných informací o zemi kam se chystáš.

Připravíme ti aktuální informace ke vstupu do země, pojištění, důležité zákony. Vybavíme tě slovní zásobou, najdeme ti nejlevnější letenku. Naprosto nezávisle ti vybereme nejvhodnější a nejlepší variantu ubytování. Dáme rady ohledně místní dopravy a přepravy z letiště. Pokud jsi akční a chceš zažít místní festival, nebo si nechceš nechat ujít sportovní zápas, pak ti najdeme termín konání spolu se vstupenkou, klidně i do první řady! Získáš šikovné aplikace a tipy na místní půjčovny. 

Tvoříme plán cesty podle toho, co je pro tebe nejlepší, a proto ručíme za to, že vše zařizujeme bez jakékoliv provize nebo marže.

Od TipHoliday.cz dostaneš kapesního průvodce ušitého přímo tobě na míru. A pokud budeš na svých cestách přeci jen potřebovat další rady, jsme tu pro tebe 24 hodin denně. Stačí nám napsat a rádi ti poradíme a doporučíme vše, co by se ti mohlo hodit. 

Záleží nám na spokojenosti klientů a tak mohou cestovatelé využít i naší sekci inspirace, kterou postupně rozšiřujeme. Inspirace je zaměřená na specifická místa, které by jsi na svých cestách jistě neměl minout. Jedná se o místa známé i méně známé, v každém případě kouzelné a inspirující. 

Na nic nečekej a cestuj, protože nic neobohatí tvou duši víc než nové cesty za dobrodružstvím!