zde se nacházíte:
Úvod > Jak to funguje

Jak to funguje

V sekci ZAČÍT PLÁNOVAT si vybereš jeden ze dvou balíčků podle toho, jaké informace k cestě chceš získat. Po vyplnění krátkého formuláře získáš do 5 dnů svůj cestovní plán!

Po výběru balíčku, který se ti víc zamlouvá, vyplníš krátký formulář s termínem dovolené a zároveň státy a místa, která chceš navštívit. Pak nám necháš už jen své kontaktní údaje, vyřídíš platbu a je hotovo. 

Po objednání balíčku začneme hned pracovat na tvém plánu přesně podle tvých představ. Plán cesty s podrobnými informacemi k místům získáš nejpozději do 5 dnů.

Máš naplánováno, můžeš začít balit kufry a vyrazit na báječnou dovolenou. 

Co je to TipHoliday.cz

Rád poznáváš nová místa? Nechceš být jen turista závislý na itineráři cestovní kanceláře?
Máš už dost klasických cestovek, které omezují tvůj čas a možnosti na cestách?
Buď cestovatelem na vlastní pěst!

S naším podrobným plánem můžeš svůj čas na cestách využít přesně podle svých představ. Naplánujeme cestu, dáme ti tipy, triky a doporučení pro cílovou destinaci. Vyhledáme hned několik variant plánované cesty, nejlevnější letenky a více možností ubytování podle zadaných parametrů. Zjistíme pro tebe, jestli potřebuješ víza nebo očkování. Dozvíš se důležité informace o destinaci, kam jedeš. Pro cestovatele s jazykovou bariérou poskytneme důležitá slovíčka a fráze, aby ses hravě domluvil jazykem dané země. Nebudou chybět ani důležité kontakty na velvyslanectví a spousty dalších informací.

Tady se můžeš podívat, jak by mohl vypadat tvůj plán.